10 Temmuz 2020
Gündem

GENÇ MECLİS ÜYESİNDEN ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ

............................

GENÇ MECLİS ÜYESİNDEN ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ
11 Haziran 2020

 

Bolu Belediye Meclisi Üyesi CHP’li Tahsin Mert Karagöz, kız arkadaşına romantik bir evlilik teklifi yaparak evlilik yolunda ilk adımını attı.

 

31 Mart 2019’da gerçekleştirilen Yerel Seçimlerde Bolu Belediye Meclis Üyesi seçilen Cumhuriyet Halk Partili Tahsin Mert Karagöz, evlilik yolunda ilk adımını attı. Türkiye’nin en genç belediye meclis üyelerinden olan Karagöz, kız arkadaşı Esra Kocaaslan’a romantik bir evlilik teklifi yaptı.
Siyasetin içindeyken hep halkın içinde olan Belediye Meclis Üyesi Karagöz, evlilik teklifini de herkese açık bir alanda yaparak halktan kopmadığını gösterirken kız arkadaşı Esra Kocaaslan’ın romantik teklifi kabul etmesi genç meclis üyesinin mutluluğuna mutluluk kattı.


Bir AVM’nin içerisinde arkadaşlarıyla birlikte hazırladığı alanda evlilik teklifi yapan Karagöz, kız arkadaşı Esra Kocaaslan’dan “evet” cevabını aldıktan sonra diz çökerek yüzüğü taktı. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift çalan romantik müzik eşliğinde dans ederken AVM’de bulunan vatandaşlar da çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek sevinçlerine ortak oldular.
BOLU BAKIŞ HABER olarak biz de Tahsin Mert Karagöz ve Esra Kocaaslan çiftine evlilik yolunda atmış oldukları ilk adımdan dolayı bir ömür boyu mutluluk dileriz.

 

Haber: Bolu Ana Haber

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.