10 Temmuz 2020
Gündem

DAHA ÖNCE KATLİAMA SESSİZ KALMIŞLARDI

................................

DAHA ÖNCE KATLİAMA SESSİZ KALMIŞLARDI
25 Haziran 2020

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Hicran Çağalı ve teşkilatı, geçtiğimiz günlerde Bolu Belediyesine ait çöp arabası içerisine barınakta ölen köpeklerin atılarak çöpe götürülmesine tepki gösterdi. Ayrıca Çağalı, sokak hayvanları için AK Parti Genel Merkezi Kadın Kolları Başkanlığımızca 81 ilde organize edilen “Haydi sende sokaktaki dostlarımız için kapının önüne bir kap su, bir kap mama bırak” kampanyasına vatandaşları destek olmaya davet etti.

 

Bolu Belediyesi Hayvan Barınağında yaşanan olayla ilgili Çağalı; “Bolu Belediyesi Hayvan Barınağında yaşanan vahşeti kınıyorum. Yansıyan görüntüler hepimizi derinden üzmüş ve dehşete düşürmüştür. Bu vahşeti bir bürokratın üzerine yıkarak, sorumluluklardan kaçanların bolu Belediyesi Hayvan Barınağı kapılarını hayvan severlere kapalı tutmasının asıl amacı orda yaşananları Bolu halkından gizlemek olduğunu düşünüyorum. Sahipsiz, sessiz can dostlarımız sokak hayvanlarının yanındayız” dedi.

 

2015 senesinde AK parti belediyesine sahip olan Gerede'de birçok köpeğin ölümünü dönemin BBP İl başkanı Mahmut Alan dile getirmişti. O dönem AK parti kadın kolları dahil tüm AK parti teşkilatları sessiz kalırken sadece AK parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü olay ile ilgili araştırma yapmış ve yaşanan drama son vermişti. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.