11 Ağustos 2020
Gündem

CENAZEYE KATILMAYIP TAM KADRO KUTLAMAYA KATILDILAR

.......................

CENAZEYE KATILMAYIP TAM KADRO KUTLAMAYA KATILDILAR
14 Temmuz 2020

Dün gece saatlerinde Mudurnu'nun Alpagut köyünde meydana gelen yangında iki küçük çocuk yaşamını yitirmişti. Sabah saatlerinde Bolu'nun tüm siyasileri olay yerine giderek aileyi ziyaret etmişti.

Tüm Bolu'yu ve Türkiye'yi yasa boğan çocukların cenazesi alpagut köyünde ikindi namazına müteakip defnedildi. Kalabalık vatandaş grubu katılırken Bolu'dan hiçbir siyasi'nin cenaze namazına katılmaması dikkat çekti. Namaza sadece vali ve kaymakam katıldı. AK parti Mudurnu ilçe başkanı Hüseyin Yağın ve Mudurnu il genel meclis üyelerinin aile ile çok yakından ilgilendikleri öğrenildi.

Cenaze saatinde AK parti teşkilatları tam kadro izzet Baysal caddesi'nde "özgürsün Ayasofya mehter yürüyüşü" düzenledi. Vatandaşlardan çoğu yürüyüşün cenazeden dolayı birkaç gün ertelenmemesine tepki gösterdi.

Konu ile alakalı açıklama yapan Köroğlu Gençlik Teşkilatı derneği başkanı Mahmut Alan, "Dün gece Mudurnu'da meydana gelen yangın sonrası iki küçük çocuğumuzu maalesef kaybettik. Gerçekten çok üzgünüz. Cenaze saatinde AK parti teşkilatları tam kadro özgürsün Ayasofya mehter yürüyüşü düzenledi. Böyle bir günde bu yürüyüşün ertelenmesi gerekirdi. En azından cenazeye parti teşkilatlarından yöneticiler katılabilirdi. Bolu'da birçok vatandaşımız bir yanda cenaze bir yanda kutlama olmasına tepki gösterdi. Ayrıca Ayasofya esaret altında iken sokağa çıkmayanların, gayret göstermeyenlerin ve hatta gayret gösterenleri provokatör ilan edenlerin Ayasofya açıldıktan sonra yürümeleri bence bir şey ifade etmez. Tabi içlerinde samimi olanları tenzih ediyorum. ayrıca Bolu siyasetinden hiç kimsenin cenazeye katılmaması da gerçekten düşündürücüdür. vefat eden çocuklarımıza ALLAH'tan rahmet ailesine ve akrabalarına da sabır diliyorum." dedi.

4 yorum yapılmış

 • Serkan14 Temmuz 2020 - 23:06
  Belediye başkanıda vardı
  %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
 • Serkan 14 Temmuz 2020 - 23:09
  Allah mekanlarını cennet eylesin acılı ailesine sabırlar versin
  %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
 • ahmet mamutow15 Temmuz 2020 - 23:57
  ayıp ayıp habere bak.
 • Fatma16 Temmuz 2020 - 23:28
  Ates düştüğü yeri yakar,onlara göre ne varki

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.