11 Ağustos 2020
Gündem

ÇARIKÇI ALACAK PEŞİNE DÜŞTÜ

.......................

ÇARIKÇI ALACAK PEŞİNE DÜŞTÜ
22 Temmuz 2020

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı kongre kararı alarak aday olmayacağını açıklamıştı.

 

Kulis bilgilerine göre; Boluspor kulübü'nün borcu 25 milyon civarında ve bu borcun içinde Necip Çarıkçı'nın 5 milyon alacağı olduğu öğrenildi. Çarıkçı'nın 5 milyon alacağını tahsil etmek için istifa etmediğini ve kongreye kadar kulüp adına kredi çekerek alacağını tahsil edeceği iddia edildi. Bir başka iddia ise yeni adaylardan alacağını tahsil etmek istediği yönünde.

 

Boluspor kulübü'nün tarihteki en yüksek borç rakamı olan 25 milyon liraya Bolu halkı tepkili. Vatandaşlar, "Necip başkan Boluspor kulüp başkanlığı makamını kullanarak işletmelerinin reklamını çok iyi şekilde yaptı. AK parti belediye başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde reklamlar sayesinde çok ciddi rant elde etti. Tanju Özcan döneminde borç 15 milyon civarında denilmişti. Baskan Özcan kongrede bu rakamı kürsüden telaffuz etmişti. Kongreden kısa bir süre geçmesine rağmen borç nasıl olur da 25 milyona çıktı? Necip Çarıkçı neden istifa etmeden kongre kararı alıyor? Kamuoyunda Başkan Çarıkçı'nın alacağını tahsil etmek için uğraştığı yönünde duyumlar var. Boluspor'u 25 milyon gibi rekor bir borca sokan Necip Çarıkçı hangi yüzle 5 milyon alacağını istiyor. Boluspor ligden düşme de fakat bu borç ile yeni gelen yönetim ne yapabilecek? Bu durumun mümessili olan başta Necip Çarıkçı sonra belediye başkanı Tanju Özcan elini taşın altına koymalı. Boş boş açıklamalar ile bu iş olmaz." dedi.

3 yorum yapılmış

  • Taraftar..22 Temmuz 2020 - 19:08
    Paralar börek çörekler cukkalandıktan sonra borç kimin umrunda alacaklıyım diyede bir yaygara tamam bu iş. Minareyi götürenler kılıfı çoktan yorgan etmiş..
  • Sezai Alemdar23 Temmuz 2020 - 00:04
    Hrr işleri dalavere rant elde etme reklamlarını yapma ceplerini doldurma peşinde Bolu spor umurlarında bile değil
  • engin 24 Temmuz 2020 - 05:10
    Haram yedilerse kat kat çıksın inşallah.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.