11 Ağustos 2020
Gündem

ÇARIKÇI ALACAĞINA TEMLİK KOYDU

..............................

ÇARIKÇI ALACAĞINA TEMLİK KOYDU
25 Temmuz 2020

Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı, kulübün borcunun 19 milyon TL olduğunu ve kendi alacaklarını temlik koyduracağını açıkladı. Çarıkçı, "Şu andaki bizim borcumuz toplam 19 milyon Türk Lirası. Bunu herkes iyi bilsin" dedi. Sitemiz daha önce Necip Çarıkçı'nın temlik koyduracağını yazmıştı.

 

Boluspor tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Necip Çarıkçı, kulübün borcunu açıkladı. Çarıkçı, “Necip Başkanı herkes eleştirir ama para konusunda kimse bir şey soramaz. Ben hayatta Boluspor kulübünde hiç paraya elimi sürmedim. Bu kulübün bütün her şeyi yeminli mali müşavirleri var, denetçi firması var. Bu kulübün mali as başkanı ve kulüp müdürü var. Ben Boluspor’a sadece reklam bulurum. Hiç parayla işim olmaz" ifadelerini kullandı. 

 

"TOPLAM BORÇ 19 MİLYON" DEDİ

"Şu andaki bizim borcumuz toplam 19 milyon Türk Lirası. Bunu herkes iyi bilsin. Bu 19 Milyon TL’nin içinde de geçmişte meşhur 750 Bin TL’lik çek var. Maraşlı bir firmada Boluspor’un alacağı gözüküyor. Çekilen kredi de buna dâhil. Belediye Başkanımdan rica etmiştim. Bu borcun 1.35 Milyon TL’si vergi borcu. Emin bey döneminden gelen taksitli borç. Bu borcun 1.83 Milyon TL’si vergi borcu. Bir de, Belediye Başkanımıza borcumuz var. 2.776 Milyon TL. Toplam 5.218 Milyon TL olan borç Bolu Belediyesi, SSK ve vergi borcu. Bunları saymazsak 14 Milyon TL Boluspor’un borcu var."

 

Bolulu vatandaşlar, "Necip başkan önceki kongrede borcu sakladı. Şimdi 19 milyon borç var diyor. Bu nasıl iş? Belediye Başkanı Tanju Özcan beyde desteklemeli ve bu borç silinip yeni yönetime öyle devir edilmeli. Yeni yönetimde bir dahaki yönetime borçsuz veya makul borç ile devir etmeli" dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.