11 Ağustos 2020
Gündem

İSMAİL AKGÜL BİZANS ARTIKLARINA SESLENDİ

............................

İSMAİL AKGÜL BİZANS ARTIKLARINA SESLENDİ
26 Temmuz 2020

Bolu'da uzun süredir yaptığı başarılı çalışmalar ile kdir toplayan Bolu Ülkü ocakları il başkanı İsmail Akgül, Ayasofya camii'nin açılması ile birlikte Yunanistan'da meydana gelen provokasyona cevap vererek sert bir açıklama yaptı.

 

Bolu Ülkü ocakları il başkanı İsmail Akgül yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

 

"Geçtiğimiz günlerde 86 yıl sonra kılıç hakkımız olan Ayasofya'nın Camii olarak hizmete açılması tüm düşmanlarımızın gözünü tekrar ülkemiz üzerine çekmiştir.Türk Devleti tarihi boyunca türlü fitneler,hileler oluşumlar ile bölmeye yıkılmaya çalışılsa da İmanımız ve itikadımız ayakta kalmamızı sağlamıştır.Bugün yine görüyoruz ki Komşumuz olan Yunanistan'da rengini şühedadan alan bayrağımıza saldırıda bulunup bayrağımızı yakma cüreti göstermişlerdir.

 

Ülkücüler olarak diyoruz ki Ey Yunan'ın Bizans'ın kahpeleri Vefalı Türk'ün Osmanlı Tokadı ensenize inmeden kendinize gelin zira sizin nüfusunuz kadar bizde silah ruhsatı olan vatandaşımız var.Bir talimatla sizi ve sizin gibileri sınırlarımıza dahil eder, bir Ayasofya da Atina'ya dikeriz.

 

Türk-İslam davası yolunda gelecek her emir ve talimatı tereddütsüz Liderimiz Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ'nin evlatları yerine getirecektir."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.