9 Ağustos 2020
Gündem

HALK TV'YE RANT KAPILARINI AÇTILAR

..........................

HALK TV'YE RANT KAPILARINI AÇTILAR
29 Temmuz 2020

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin Halk TV patronuna rant kapılarını açtığı ortaya çıktı. Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’na CHP’li İBB ve Kadıköy’ün maske ihalesi verdiği belirlendi. İşte Sabah'tan Sema Alim Dalgıç'ın özel haberinin detayları..

CHP yandaşı Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'na bu kez CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi'nin rant kapılarını açtığı ortaya çıktı.

 HALK TV PATRONUNA MASKE İHALESİ

Çin'den tüm dünyaya yayılan Koronavirüs'ü fırsat bilen CHP'li belediyeler Halk TV'nin patronuna maske ihalesi verdi. 'Eşe, dosta ihale yok' şeklinde açıklamalarıyla çelişen harekete arından Ekrem İmamoğlu'na tepki yağdı.

İZMİR VE BOLU'YA DA MASKE

Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Ekrem İmamoğlu'nun yanı sıra CHP'li İzmir ve Bolu Belediyeleri'nin de Cafer Mahiroğlu'na maske ihalesi verdiği biliniyor.

YANDAŞA İHALE YOK DİYEN TANJU ÖZCAN'DAN SES YOK

31 Mart seçim çalışmalarında ve başkanlığı kazandıktan sonra sık sık "yandaşa kesinlikle torpil geçmiyorum, ihale vermiyorum" diyen Bolu belediye başkanı Tanju Özcan, Halk tv sahibi Cafer Mahiroğlun'a faiş fiyata verdiği maske ihalesi konusunda bugüne kadar herhangi bir açıklamada bulunmadı. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.