23 Eylül 2020
Gündem

BU NASIL MERDİVEN

.........................

BU NASIL MERDİVEN
7 Ağustos 2020

Bolu belediye meydanı'ndan yukarı çarşıya çıkan merdivenlere Ak parti döneminde yürüyen merdivenler yapılmış fakat merdivenler bir türlü düzgün şekilde çalışmamıştı. Bolu halkı, ismi yürüyen olan fakat gerçekte bir türlü yürümeyen merdivenlerden şikayetçi oluyordu.

 

31 Mart öncesi ve sonrası sitemizin sıkça gündeme taşıdığı yürüyen merdivenler CHP'li Bolu belediye başkanı Tanju Özcan tarafından tekrar yenilendi. Özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız merdivenlerin yenileceğini duyması ile umutlanmıştı. Belediye önünden yukarı çarşıya çıkan merdivenler tek yönlü olarak ve engelliler için herhangi bir uygulama yapmadan açılınca vatandaşlar hayal kırıklığı yaşadı.

 

31 Mart seçimleri öncesi Bolu halkı ile istişare ederek ve şeffaf bir şekilde projeleri uygulamaya koyacağını belirten Tanju Özcan'ın, seçim sonrası tam aksi yönde davranması ise oy veren, vermeyen herkesin tepkisine neden oldu.

4 yorum yapılmış

 • Öz Bolulu8 Ağustos 2020 - 18:28
  Yürüyen merdivenlerin tek yönlü,sadece çıkış olarak yeniden yapılması çarşı esnafıyla yapılan istişare neticesine göre düzenlenmiştir.Ayrıca oto park içinde engelli vatandaşlarımızında kullanabileceği 3 adet asansör mevcut olup,hem iniş hemde çıkış için 24 saat kullanıma açıktır.
 • Yuhhh 10 Ağustos 2020 - 18:05
  Lan varya, bunu AKP yapsa yeminler olsun ana bacı gitmiştiniz ki zateh yaptınız, otoparkta bulunan asansör 2 yıldır orada, o yürüyen merdivenlerin ulaştığı yer ile otoparkın arasında 500 m var, kör cahil bile anlar bunu. CHP zihniyeti işte heykeldrn ve yapılanların üstüne konup biz yaptık demelerinden başka Bi işe yaramazlar ki.
  %50 %50   (Toplam 2 oy kullanıldı.)
 • Vatandaş 11 Ağustos 2020 - 03:31
  Mantığa bakya...çıkış var iniş yok vallahi fıkra olsa gerek..nasıl bir zeka çoluk çocuk yaşlı genç insanların aktif olarak kullandığı full faal bir güzargahı tek yön olarak kısıtlaya bilir?biride demişki esnaf ile iştişare edilmiştir!!!!!bırakın bu ayakları gardaş...ah bolu ah....allahdan eve dönüş yollarımız tek yönlü deyil...
  %67 %33   (Toplam 3 oy kullanıldı.)
 • Bolu halkı11 Ağustos 2020 - 22:39
  Bacaklarında sorunu olanlar merdiveni hem inemiyor hem çıkamıyor kaldıki otoparka kadar mesafeyi gitmesi hepten çile ne anladık bu yarım yamalak işten

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.