23 Eylül 2020
Gündem

HEYKELE ÇOK İHTİYAÇ VARDI ZATEN

....................

HEYKELE ÇOK İHTİYAÇ VARDI ZATEN
10 Ağustos 2020

Bolu'da Ak Parti döneminde meyvelerin tadına bak dev Köroğlu heykeli ile kalıcı konutlar yolunda yapılan kavağa çıkmış balık heykeli ciddi tepkilere neden olmuştu.

 

31 Mart sonrası Belediyeyi kazanan CHP'li başkan Tanju Özcan da tepki çeken heykel çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Özcan ve yönetimi en son olarak Aktaş Mahallesi'nde bulunan şelale park'ın önündeki kavşağı ne idüğü belirsiz bir heykel diktiler. Her fırsatta israfın önüne geçtiğini iddia eden Tanju Özcan'ın bu tarz işlerle anılması halkının tepkisini çekiyor. Bir çok vatandaş, "Ak parti döneminde de buna benzer heykeller yapıldı. Şimdi de aynı şekilde heykel, resim, yazı ve benzeri şeylerin yapılması devam ediliyor. O zaman biz neden belediye yönetimini değiştirdik. israfın önüne geçiyoruz diye açıklama yapıyorlar fakat sormak lazım şu an yaptıkları israf değil mi? diye" şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

2 yorum yapılmış

  • DÜZCELİ15 Ağustos 2020 - 03:41
    Bilader halkın tepkisini çekmiyor..Sizin gibi adamlar Tepki çeksin diye uğraşıyor..Yemezler ..Bırakın bu işleri!!!!!
  • Merhaba 15 Ağustos 2020 - 14:20
    Ya kardeşim elindeki malzemeyi kullanmak suç mu ki alabalık lar Bolu nun en güzel heykellerinden niye böyle yapıyorsunuz sizi anlıyorum da neden belediye çalışmalarını takip etmiyorsun böyle boş işler bakıyorsun

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.