22 Haziran 2021
Gündem

BOLUSPOR'A BÜYÜK KAYNAK

Bolu'da, uzun yıllardır gelirleri Bolu Belediyespor'a verilen Gölcük Tabiat Parkı artık Boluspor için çalışacak... Abant'ın da gelirlerinin Boluspor'a verilmesiyle ilgili kulis çalışmaları olduğu söyleniyor.

BOLUSPOR'A BÜYÜK KAYNAK
7 Haziran 2021

Bolu'da, Alaaddin Yılmaz döneminde işletmesi ve geliri Bolu Belediyespor'a verilen Gölcük Tabiat Parkı, Tanju Özcan'la birlikte el değiştirdi. Özcan, Gölcük'ü Bolu Belediyespor'dan alarak Boluspor'a verdi.  Pandemi öncesi Gölcük'ten yılda ortalama 2 buçuk milyon TL'nin kazanıldığı öğrenildi. Başta Gölcüğe girişte ödenen ücretler ve müstecirlere ait işletmelerin kiraları bundan sonra Boluspor'a gelecek.

SIRADA ABANT MI VAR?

Maddi kaynak bulmakta zorlanan Boluspor'un rahat bir sezon geçirmesi için Gölcük'ün ardından Abant'ın da gelirlerinin Boluspor'a verilmesi için kulis çalışmaları yapıldığı söyleniyor. Siyasilerin özellikle seçim dönemlerinde oy toplama kapısı olarak görülen Boluspor'un gelirinin artması için oluşacak kamuoyu ile birlikte yakın zamanda Abant Tabiat Parkı ile ilgili açıklamaların gelmesi bekleniyor. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.