24 Ocak 2022
Gündem

BOLİMDER'DEN KİTAP YARDIMI KAMPANYASI

Bolu Önder İmam Hatipliler Derneği (BOLİMDER) Bolu’da eğitim öğretim alanında çalışmalarına devam ediyor. Dernek, 808 İmam Hatip öğrencisine yardımcı kitap yardımı kampanyası başlattı.

BOLİMDER'DEN KİTAP YARDIMI KAMPANYASI
10 Aralık 2021

Bolu Önder İmam Hatipliler Derneği (BOLİMDER) Bolu’da eğitim öğretim alanında çalışmalarına devam ediyor. Bolu Önder İmam Hatipliler Derneği Bolu’da 16 İmam Hatip Ortaokulunun 8. sınıflarında okumakta olan toplam 477 öğrencisi ile 8 İmam Hatip Lisesinin 12. sınıflarında okuyan toplam 331 öğrencisi için gelen 808 adet yardımcı kaynak kitabını teslim aldı.

808 İMAM HATİP ÖĞRENCİSİNE KİTAP YARDIMI

Dernek tarafından yapılan açıklamada, “Bolu Önder İmam Hatipliler Derneği olarak ilimizin eğitim öğretimine katkımızın olması, kaynak ihtiyacı olan öğrencilerin ihtiyacının giderilmesi, ilimizin başarısının artarak devam etmesi gayesi ve çabasındayız. 16 İmam Hatip Ortaokulunun 8. sınıflarında okumakta olan toplam 477 öğrencisi ile 8 İmam Hatip Lisesinin 12. sınıflarında okuyan toplam 331 öğrencisi için gelen 808 adet yardımcı kaynak kitabını teslim aldık. Kaynak kitapların bize ulaşmasında emeği olan ÖNDER Genel Başkanımız Abdullah Ceylan nezdinde Önder Genel Merkezi’ne ve Deniz Feneri Derneği’ ne teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.